Міні-компанія NANOLED передають ліхтарики на фронт

Міні-компанія NANOLED з нашого навчального курсу “Компанія” передають ліхтарики власного виробництва на фронт.

Цей проєкт вже отримав широкий розголос у медіа. При чому не тільки на регіональному рівні, а й у національному телемарафоні, друкованих ЗМІ і найбільших порталах про технології. Перші партії товарів розлетілись в лічені дні. І тепер команда працює над новими девайсами.
NANOLED — це міні-компанія учнів Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва. Вони створили новинку на ринку освітлювальної техніки — мініатюрний діодний ліхтарик FireFly. Цей пристрій компактний, недорогий, безпечний, працює півроку без заміни живлення та не потребує постійної зарядки.
У процесі виробництва було виконано пайку діода, придумано логотип, створено інструкцію до використання продукту.
Перші прототипи команда передала військовослужбовцям на лінію фронту. Адже ці ліхтарики не виділяють шкідливо диму і слугують альтернативою для освітлення в окопі. Плюс світлячки зручно покласти у кишеню і забрати з собою.
“Ми пропонуємо вашій увазі новинку на ринку освітлювальної техніки. “FireFly” — це зручний доступний та довготривалий ліхтарик. Головна місія наших світлячків забезпечити кожного компактним девайсом” – розповідають про свій продукт учасники навчального курсу.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.