Учнівська міні-компанія зі Львова здобула нагороду на Міжнародному студентському ярмарку International Expo-2023 у Литві

Бізнес-ідею команди «Левчики» з виготовлення еко-блокнотів з переробленого паперу також було презентовано Президентці Європарламенту Роберті Мецолі, колишній випускниці навчальної програми «Компанія» від Junior Achievement Мальта.

Днями у Каунасі завершився міжнародний студентський ярмарок International Expo-2023, організований Junior Achievement Литва. У ньому взяли участь близько 400 студентів та 100 бізнес-менторів з Болгарії, Латвії, Литви, Іспанії та України, які приїхали до Литви представити свої бізнес-ідеї, власну продукцію та досвід підприємництва.

Нашу країну на цьому Міжнародному форумі представляли кращі учнівські команди закладів професійно-технічної освіти з Львівщини та Буковини. Наприкінці минулого року вони в межах навчання за програмою «Компанія» від ГО «Junior Achievement Ukraine» презентували свої найуспішніші бізнес-проєкти на Таборах підприємництва у Львові та Чернівцях.

Свою хвилину слави Україна в Литві отримала завдяки учнівській міні-компанії «Левчики» Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. 16 березня львівська команда здобула нагороду International Expo-2023 в номінації «Найкраща бізнес-ідея циркулярної економіки», завдяки своїй бізнес-ідеї та готовій продукції – ароматизованим еко-блокнотам з переробленого паперу.

Продукцію цього навчального бізнес-проєкту команда Junior Achievement Україна також мала можливість презентувати у ході генеральних зборів європейських організацій Junior Achievement, що відбулися 16-17 березня на Мальті, і які відвідала Президентка Європейського Парламенту Роберта Мецола, що у шкільні роки також пройшла навчальний курс «Компанія» від Junior Achievement Мальта. Співзасновник та член ради Junior Achievement Україна, голова Українсько-австрійської бізнес-асоціації Альфред Праус і менеджерка програм організації Віра Другова розповіли Роберті Мецолі про діяльність Junior Achievement в Україні та висловили подяку за підтримку України з боку Європейського Парламенту.

Також відвідувачі Міжнародної ярмарки у Каунасі могли ознайомитись з продукцією інших українських міні-компаній та придбати:

— аксесуари для одягу від Fancy Belt з Вищого професійного училища №3 м.Чернівці;

— солодощі із натуральних сухофруктів та горіхів від Be Sweet з ДНЗ «Львівське вище професійне політехнічне училище»;

— авторські шопери з переробленого джинсу від ShopPers з Новояворівського вищого професійного училища;

— швидкочай від Tea&Go у паперових склянках, які уже містять мембрану з чаєм від Чернівецького професійного ліцею сфери послуг.

Дуже радий за команду «Левчики» і загалом усі наші українські навчальні бізнес-проєкти, які завдяки курсу «Компанія» від Junior Achievement Україна отримали чудовий досвід просування своїх бізнес-ідей та власної продукції на міжнародній арені, а також можливість відчути литовський дух підприємництва, — говорить голова Junior Achievement Ukraine Юрій Токарський.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.