Тренінги для викладачів

11 січня у Львові та 27 січня у Чернівцях команда Junior Achievement Ukraine провела чергові навчальні тренінги для вчителів профільних коледжів та закладів професійно-технічної освіти. Ці події стали наступним етапом реалізації навчального курсу з підприємництва «Компанія» у Львівській та Чернівецькій областях.

27 вчителів з Львівської та 26 з Чернівецької областей обговорили особливості процесу впровадження навчальної програми «Компанія» у свої освітніх закладах, ознайомилися з організацією фінансів та обліку учнівських міні-компаній та дізнались, як успішно підготувати навчальні компанії до учнівської ярмарки та національного конкурсу.

Після завершення тренінгів всі учасники отримали сертифікати про проходження навчання.

«Такі навчальні події для вчителів дуже важливі для гармонійної реалізації курсу з підприємництва «Компанія». Адже саме викладачі весь час спілкуються з учасниками програми, допомагають учням освоїти нові навички, підтримують у нелегких ситуаціях. Всі наші вчителі дуже вмотивовані. При чому як навчати своїх студентів, так і здобувати нові для себе уміння» – розповіла про тренінги менеджерка програм організації Віра Другова.

Станом на січень 2023 року до програми приєдналось 37 закладів професійно-технічної освіти та профільних коледжів з Львівської та Чернівецької областей. Учні при підтримці вчителів і бізнес-менторів зареєстрували 44 навчальні міні-компанії.

У травні 2023 року відбудеться всеукраїнський конкурс, переможці якого представлятимуть Україну на Європейскому фестивалі молодіжного підприємництва Gen-E 2023 від Junior Achievement Europe у Туреччині.

Проєкт реалізується Громадською організацією «Junior Achievement Europe» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням уряду Німеччини.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.