Junior Achievement Ukraine підписала Меморандум про співпрацю з Департаментом освіти і науки Чернівецької ОВА

26 січня наша організація підписала ще один важливий Меморандум про співпрацю! Партнером виступив Департамент освіти і науки Чернівецької ОВА.

Андрій Турак, директор з розвитку JA Ukraine, та Оксана Сакрієр, директор Департаменту освіти і науки ЧОВА, підписали документ, що підтверджує співпрацю задля поширення навчальних програм з підприємництва, фінансової грамотності та підготовки до ринку праці у закладах шкільної, професійної та професійно-технічної освіти.

“Ми дуже радіємо, що молодь Буковини долучається до світових програм Junior Achievement, а визнаний багаторічний досвід нашої мережі сприятиме їх успішному навчанню підприємництву та фінансовій грамотності. Також тішить і те, що ми вже спостерігаємо за першими паростками
нашої співпраці – учнівськими міні-компаніями, створеними на базі закладів профтехосвіти Чернівецької області. Багато з них вже розпочали випуск власної продукції, а головне вони вже мислять як підприємці”, — говорить Андрій Турак.

Дякуємо Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА за плідну співпрацю!

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.