У Львові відбувся дводенний інтенсив для молодих креативних підприємців

28 та 29 листопада у Львові відбувся Табір Підприємництва для студентів закладів фахової передвищої та професійно-технічної освіти Львівщини. Протягом двох днів молодь опановувала підприємницькі навички під опікою успішних бізнесменів регіону.

Учасниками цієї навчальної події від ГО Junior Achievement Ukraine (JA Ukraine) стали 87 учнів та 18 вчителів. В 2023-2024 навчальному році міжнародні програми запрацювали у закладах профтехосвіти та коледжах в таких містах як Львів, Борислав, Кам’янка-Бузька, Новий Розділ, Новояворівськ, Рава-Руська, Самбір, Стрий, Турка, Угнів, Добротвір.

«Особливість всіх навчальних програм нашої організації, в тому числі і дводенного інтенсиву «Табір підприємництва» – практична спільна робота учасників. За допомогою підтримки бізнес-менторів команди студентів навчаються визначати, розвивати та презентувати власні підприємницькі ідеї», – зазначила Віра Другова, менеджерка програм Junior Achievement Ukraine.

Головний принцип роботи Табору підприємництва – це навчання через практику. Для цього його учасники створили команди, які генерували та аналізували свої бізнес-ідеї. В цьому молоді допомагали ментори з успішних компаній регіону: Лариса Баранова, тренерка з розвитку креативного мислення, Влада Бедрата, бізнес-медіатор, експертка з переговорів та вирішення конфліктів, Інна Тодорюк, психолог, логопед-дефектолог, Віктор Туркевич, директор Фінансового Брокера.

Після завершення навчання журі Табору підприємництва визначило його переможців та призерів. До складу журі також увійшли провідні спеціалісти державної адміністрації, бізнес асоціацій та відомі бізнесмени:
Лідія Лукович, власниця ресторану-кондитерської “Фраєрка”;
Тарас Маселко, PR директор Холдингу емоцій Fest!;
Іван Пикус, начальник відділу профтехосвіти ЛОДА;
Наталія Головачко, маркетолог, засновниця Marketing Club Lviv, СЕО&founder Marketing Agency FAЙTA.

За результатами вибору журі 3 місце посіла команда “Be thankful” із Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м.Львова презентувала бізнес-ідею виготовлення натуральної дієтичної халви за унікальними рецептами із гречки, гарбуза і вівсянки.

2 місце отримало Новояворівське вище професійне училище. Бізнес-ідея команди “N.Yavir” полягала у створенні дерев’яних підставок для гаджетів із додатковим збільшуваним склом.

Переможцями стали студенти Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва. Їхня компанія “F.U.N.” отримала 1 місце за бізнес-ідею із виготовлення кей-капів для людей із порушенням зору.

Всі інші учасники отримали дипломи про проходження навчального курсу «Табір підприємництва» від JA Ukraine, а переможці і призери – цінні нагороди.

Другий рік поспіль у Львівській області навчальні програми JA Ukraine реалізовуються за підтримки та сприяння Департаменту освіти Львівської ОДА.

Проєкт фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і підтримується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.