Junior Achievement Ukraine провела свій перший Турнір з фінансової грамотності у межах проєкту Global Money Week

Освітня організація Junior Achievement Ukraine вперше за час своєї діяльності в Україні організувала та реалізувала змагання з фінансової грамотності. На турнір були запрошені команди, по п’ять гравців у кожній, серед навчальних закладів-учасників програми “Фінансова грамотність” від JA Ukraine.

Турнір відбувся з 7 по 22 березня у два етапи. Перший тур пройшов в онлайн форматі 7 та 8 березня і визначив десятьох фіналістів конкурсу серед 215 учасників з 11 областей України.

Другий, фінальний тур, відбувся 22 березня 2024 року у місті Львів. 10 найкращих команд з усієї України змагалися і демонстрували свій рівень знань у сфері управління особистими фінансами. Протягом дня учасники вирішували кейси, завдання та проблемні ситуації від експертів. Додатково команди презентували перед професійним журі власні ідеї на тему «Фінансовий продукт або послуга майбутнього».

«ГО «Джуніор Ачівмент Україна» у 2023/2024 навчальному році вперше почала реалізовувати міжнародну навчальну програму «Фінансова грамотність». Більш як 150 навчальних закладів в Україні почали викладати цю дисципліну за навчальними матеріалами нашої організації. Даний турнір – це чудова можливість для молоді продемонструвати свій рівень знань та позмагатися із однолітками. Нас дуже тішить, що у цьому заході взяло участь більш як 215 учасників з 11 регіонів України і показані ними результати свідчать про високий рівень засвоєння навчального матеріалу та його ефективність. Впевнені, що здобуті знання дозволять більш впевнено їм управляти власними фінансами у майбутньому», – розповідає Віра Другова, керівниця програми «Фінансова грамотність» від JA Ukraine.

За результатами 6-ти раундів було визначено переможців турніру:
3 місце – команда «Мантра» із Опорного закладу “Сокирянський ліцей №1”.
2 місце – команда «Business Girls” із ВПУ 35 м. Стрий.
1 місце – команда «FINCOFEIN” із Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

Всі команди та їх педагоги-наставники, що взяли участь у цьому заході, отримали безцінний досвід та унікальні знання, які дає програма «Фінансова грамотність» у творчому, змагальному процесі. Тому Турнір з фінансової грамотності від JA Ukraine стане щорічною подією у межах #GlobalMoneyWeek з метою підвищити рівень фінансової грамотності української молоді.

Захід відбувся за підтримки Western NIS Enterprise Fund та страхової компанії MetLife Україна.

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, інтегрувати функції соціальних мереж та аналізувати наш трафік. Ми також передаємо нашим партнерам із соціальних мереж, реклами й аналітики інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом.